Home / Nieuws / Eerste videobeelden nieuwe Vermeer en NH Collection Barbizon Palace

Eerste videobeelden nieuwe Vermeer en NH Collection Barbizon Palace

Na een verbouwing van vijf maanden hebben NH Collection Barbizon Palace en Vermeer in Amsterdam de deuren weer geopend. ChefsFriends was vrijdag 10 juni gast tijdens het openingsdiner van het restaurant, schoot de eerste bewegende beelden en sprak met hoteldirecteur Menno de Boer en sterchef Chris Naylor.

Alles aan Vermeer is veranderd, behalve de kwaliteit van het eten. Het restaurant heeft gekozen voor een moderne, natuurlijke en casual uitstraling.

Roomservice at Olof’s
Chef Chris Naylor, door Michelin bekroond met één ster, heeft zich voor de nieuwe Vermeer laten inspireren door pop-uprestaurant Roomservice at Olof’s.

Groente
‘Dit concept heeft bewezen dat de Nederlandse gast klaar is voor een kaart met meer groenten en minder vlees en vis’, aldus Chris tegenover ChefsFriends.

In de vernieuwde eetgelegenheid draait alles om de producten. De natuur als de belangrijkste inspiratiebron.

Chris Naylor
Chris: ‘De gerechten kunnen dagelijks verschillen, omdat de leveranciers en onze eigen daktuin bepalen wat voorhanden is.’

Er wordt sinds vrijdag 10 juni gewerkt met een menu waarbij de gast het aantal gangen aangeeft in plaats van een uitgebreide à-la-cartekaart.

NH Collection
Hotel Barbizon Palace aan de Prins Hendrikkade heropende in mei en is na de verbouwing één van de hotels die vallen onder de vlag NH Collection.

Een uitgebreide blog over het openingsdiner in restaurant Vermeer verschijnt binnenkort op ChefsFriends.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.