Home / Nieuws / Pierre Haenen opvolger Peter Harkema bij Château Neercanne

Pierre Haenen opvolger Peter Harkema bij Château Neercanne

Pierre Haenen is de nieuwe directeur/gastheer van Château Neercanne in Maastricht. Per 2 september is hij de opvolger van Peter Harkema, die deze functie liefst 35 jaar vervulde. De 28-jarige Pierre is op dit moment werkzaam als manager van Bistrot de Liège van het hotel van Oostwegel Collection.

Oostwegel Collection heeft de opvolging van Peter Harkema als directeur en gastheer bij Château Neercanne in Maastricht in eigen geleding gevonden. Per 2 september is de leiding in het hotel in handen van Pierre Haenen.

Video: Peter Harkema over vernieuwd Château Neercanne

Bistrot de Liège
Sinds 2015 heeft de geboren en getogen Limburger verschillende functies bekleed binnen de organisatie. Hij begon als medewerker bediening en is op dit moment werkzaam als manager van Bistrot de Liège.

Camille Oostwegel
Camille Oostwegel junior noemt de benoeming een ‘mooi voorbeeld van hoe onze Talent Factory de loopbaanroutes van onze medewerkers vormgeeft’.

‘De ambitie, creativiteit, commercialiteit en verbindende kwaliteiten van Pierre maken hem de juiste persoon voor deze functie.’

Lees ook: traditie en vernieuwing hand in hand bij Château Neercanne

Oostwegel Collection
Château Neercanne is gelegen aan de rand van Maastricht en maakt sinds 1984 deel uit van het Limburgse familiebedrijf Oostwegel Collection. Het hotel is bovendien lid van Relais & Chateaux.

ChefsFriends wordt mede mogelijk gemaakt door ‘De vrienden van…’: WineTraining OnlineKesbeke Fijne TafelzurenBourgondisch LifestyleChaîne des RôtisseursNice to MeatLaurent Smedts Import en R&R media en advies. Ook vriend worden? Stuur een e-mail naar rik@chefsfriends.nl.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.