Home / Nieuws / Kennismakingsmenu bij vernieuwd De Burgemeester Linschoten

Kennismakingsmenu bij vernieuwd De Burgemeester Linschoten

Bij De Burgemeester in Linschoten nadert de grootscheepse verbouwing het einde. Dinsdag 10 september gaan de deuren van het vernieuwde sterrestaurant weer open. Eigenaren Anne en Sander Spruijt serveren tot 10 november een kennismakingsmenu: vijf gangen inclusief aperitief voor 80 euro.

‘Het einde is in zicht, binnen enkele weken zitten de verbouwingen erop’, zo laten eigenaren Anne en Sander Spruijt weten. Begin augustus gingen de deuren van het met een Michelinster bekroonde restaurant op slot voor een fikse vernieuwing.

Restaurant
Het restaurant krijgt een andere uitstraling, het terras wordt een serre die in de zomer open kan en er komen twee ruimtes voor private dining.

Keuken
Ook de wijnkamer wordt onder handen genomen. Datzelfde geldt voor de keuken, waar meer ruimte ontstaat, betere apparatuur komt te staan en betere routing wordt gerealiseerd voor zowel de witte als zwarte brigade.

Sander Spruijt
Anne en Sander Spruijt zijn sinds 2016 eigenaar van De Burgemeester in Linschoten en willen het door middel van de verbouwing helemaal eigen maken en de uitstraling geven die bij hen past.

Menu van vijf gangen
Van 10 september tot 10 november serveren de ondernemers een zogeheten ‘Kennismakingsmenu’. Voor jou als gast de manier om De Burgemeester 2.0 te ontdekken.

Reserveren
Voor 80 euro geniet je in het nieuwe interieur van een menu van vijf gangen inclusief aperitief voor 80 euro. Reserveren kan via deze link. Zet er even bij dat je komt voor het ‘kennismakingsmenu’.

ChefsFriends wordt mede mogelijk gemaakt door ‘De vrienden van…’: WineTraining OnlineKesbeke Fijne TafelzurenBourgondisch LifestyleChaîne des RôtisseursNice to MeatLaurent Smedts Import en R&R media en advies. Ook vriend worden? Stuur een e-mail naar rik@chefsfriends.nl.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.