Home / Nieuws / Beluga Loves You bestaat 15 jaar: menu met klassiekers

Beluga Loves You bestaat 15 jaar: menu met klassiekers

Beluga Loves You in Maastricht bestaat vijftien jaar. Op 26 augustus 2001 startten Hans van Wolde en Daniëlle de Boer met hun restaurant, dat inmiddels twee Michelinsterren heeft. In de maanden september en oktober worden vijf favorieten geserveerd ter ere van dit jubileum. Een menu all-in voor 115 euro.

‘Zenuwachtig en op volle kracht openden we Beluga op Céramique’, zo wordt de start aangekondigd.

Wijziging concept
‘Hoe snel het gaat, vijftien jaar zijn voorbij gevlogen en na de conceptwisseling staat Beluga Loves You nog altijd op volle kracht, met nieuwe ideeën en vol energie haar mannetje.’

Klassiekers
Om het 15-jarig bestaan te vieren, worden in de maanden september en oktober vijf favorieten van de afgelopen vijftien jaar aangeboden.

All-in
Een feestelijk aperitief, amuses, een vijfgangenmenu inclusief wijnselectie, waters en koffie of thee met friandises voor een all-inprijs van 115 euro.

Restaurant en lounge
Het #beluga15years menu wordt geserveerd in zowel het restaurant als in de gerestylede lounge.

Bovendien geniet je dan als een van de eersten van het nieuwe servies en het nieuwe glaswerk, dat 1 september wordt geïntroduceerd.

Reserveren
Voor meer informatie en het maken van een reservering kun je een mail sturen naar info@belugalovesyou.com of de website van Beluga Loves You bezoeken.

Beluga Loves You huisvest aan Plein 1992 in Maastricht en is in het bezit van twee Michelinsterren.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang Gratis ons wekelijks magazine in in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.