Home / Nieuws / Jeroen Achtien: ‘Wel Inter Scaldes, maar van Jeroen en Sanne’

Jeroen Achtien: ‘Wel Inter Scaldes, maar van Jeroen en Sanne’

Met de overname van Inter Scaldes Kruiningen komt een droom van Sanne Achtien uit. ‘Een luxe restaurant met kamers’, aldus partner Jeroen. ‘Als je wordt gevraagd zo’n instituut over te nemen, dan doet dat iets met je. Daarom wilden we het doen op onze manier, maar wel de statuur handhaven.’

Lees ook:
Sanne Achtien: ‘Inter Scaldes voelt als logische stap’
Jeroen Achtien: ‘Omgeving vaak rijker dan je denkt’
Sneak peek: dit is het Inter Scaldes van Sanne en Jeroen Achtien

ChefsFriends wordt mede mogelijk gemaakt door ‘De vrienden van…’: Kesbeke Fijne TafelzurenBourgondisch LifestyleChaîne des RôtisseursNice to MeatWTOL-AcademyZeeuwsche ZouteSchmidt Zeevisla Fève chocolade en desserts, Grape ‘N’ Green en R & R media en advies. Ook vriend worden? Stuur een e-mail naar rik@chefsfriends.nl.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.