Home / Nieuws / Fruits de Mer in hoofdrol bij restaurant De Vrienden van Jacob

Fruits de Mer in hoofdrol bij restaurant De Vrienden van Jacob

Liefhebbers van Fruits de Mer moeten zaterdag 24 september een tafel reserveren bij De Vrienden van Jacob, het met één Michelinster bekroonde restaurant van Landgoed Duin & Kruidberg in Santpoort-Noord. Chef Alain Alders serveert die dag een speciale culinaire viergangenlunch.

Een culinaire viergangenlunch onder leiding van sterchef Alain Alders die volledig in het teken staat van Fruits de Mer.

Landgoed Duin & Kruidberg
Dat is zaterdag 24 september het geval in restaurant De Vrienden van Jacob, gevestigd op Landgoed Duin & Kruidberg in Santpoort-Noord.

Alain Alders
Een plek aan tafel bij Alain heb je voor 65 euro per persoon, exclusief dranken. Reserveren kan telefonisch via (023) 512 18 00 of door het sturen van een e-mail naar info@devriendenvanjacob.nl.

Michelinster
De Vrienden van Jacob is in het bezit van een Michelinster en aangesloten bij restaurantvereniging JRE Nederland.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.