Home / Nieuws / Foto’s van Odille restaurant in Sint-Oedenrode

Foto’s van Odille restaurant in Sint-Oedenrode

Lotte Bloem en Casimir Evens leerden elkaar kennen bij Vane in Eindhoven en zijn nu samen hun eigen restaurant begonnen in Sint-Oedenrode. Bij Odille draait het om transparantie en openheid. Kloppend hart zijn drie zwarte keukenblokken met daaromheen de tafels en stoelen. Zo ziet het eruit!

Lees ook:
Zo ziet het vernieuwde ’t Nonnetje in Harderwijk eruit
Casimir Evens en Lotte Bloem openen Odille restaurant
Nieuwe keuken en ander interieur voor Spetters in Breskens

ChefsFriends wordt mede mogelijk gemaakt door ‘De vrienden van…’: Kesbeke Fijne TafelzurenBourgondisch LifestyleChaîne des RôtisseursNice to MeatArditi Coffee (gebruik de code CF20 en krijg 20 procent korting), Info Food Labels & OnlinePrintWTOL-AcademyZeeuwsche ZouteSchmidt Zeevisla Fève chocolade en desserts en R & R media en advies. Ook vriend worden? Stuur een e-mail naar rik@chefsfriends.nl.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.