Home / Nieuws / Signature dishes vader en zoon in jubileummenu La Provence

Signature dishes vader en zoon in jubileummenu La Provence

La Provence in Zaltbommel bestaat veertig jaar. Eigenaar en patron Luc van Iersel viert dat in de maanden oktober en november met een menu met daarin zes signature dishes die in die periode kenmerkend zijn geweest voor het bij Euro-Toques Nederland aangesloten restaurant.

Luc van Iersel in sinds 2003 patron-cuisinier van La Provence in Driebergen. Hij nam in dat jaar het stokje over van zijn vader Rien. De maanden oktober en november staan in het teken van het 40-jarig bestaan van het restaurant.

Klassiekers
Op het menu zes klassiekers, die kenmerkend zijn voor de keukens van vader en zoon. Drie van deze signature dishes zijn van Rien en drie hebben de handtekening van Luc. Als je nieuwsgierig bent naar de gerechten, dan moet je deze link volgen.

Feestelijk menu
Het feestelijke menu heeft ook een feestelijke prijs – 40 euro per persoon – en is alleen per tafel te bestellen. Bij ieder gerecht zijn wijnen geselecteerd die beschikbaar zijn per glas en per fles.

Wie dat leuk vindt, start met een glas champagne voor het feestelijke bedrag van 10 euro. Reserveren kan hier.

Euro-Toques Nederland
Restaurant La Provence is aangesloten bij Euro-Toques Nederland. Begin dit jaar werd het interieur volledig vernieuwd.

Een van de kenmerken van Luc is zijn jaarlijkse Poldermenu, dat bestaat uit gerechten die zijn gemaakt met ingrediënten uit de directe omgeving van Zaltbommel.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang Gratis ons wekelijks magazine in in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Jonnie, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.