Home / Nieuws / Iedere donderdag in maart Soenil’s Taste bij De Lindehof Nuenen

Iedere donderdag in maart Soenil’s Taste bij De Lindehof Nuenen

Tweesterrenchef Soenil Bahadoer serveert in de maand maart iedere donderdag ‘Soenil’s Taste’ in zijn restaurant De Lindehof in Nuenen. Voor een prijs van 125 euro all-in per persoon geniet je van vijf prachtige gerechten met bijpassende wijnen, een glas champagne en koffie of thee met huisgemaakte friandises.

In maart elke donderdag Soenil’s Taste in De Lindehof in Nuenen, het tweesterrenrestaurant van Soenil Bahadoer.

Soenil Bahadoer
Soenil’s Taste is een menu all-in, dat start met een glas Henriot Champagne. Aansluitend geniet je van vijf prachtige gerechten met bijpassende wijnen en koffie of thee met huisgemaakte friandises.

Menu all-in
Het menu wordt geserveerd als lunch en als diner, maar zoals gezegd alleen op donderdag en enkel in de maand maart.

Voor meer informatie kun je terecht op de website van De Lindehof. Ga je reserveren, geef dan ook even door dat je komt voor Soenil’s Taste.

[infobox title=’De kookstijl van Soenil Bahadoer’]De kookstijl van Soenil Bahadoer’]Soenil Bahadoer heeft Surinaamse en Aziatische roots en is klassiek Frans geschoold. Deze mix van culturen, ingrediënten en technieken zorgt voor bijzondere smaakcombinaties, Soenils smaak.

[/infobox]

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.