Home / Nieuws / Foto’s: restyling hotel Bilderberg Landgoed Lauswolt

Foto’s: restyling hotel Bilderberg Landgoed Lauswolt

Wat een mooie foto’s van Bilderberg Landgoed Lauswolt in Beetsterzwaag. De verbouwing in het hotel en restaurant mogen we met recht een succes noemen. Restaurant, Koetshuis, openbare ruimtes en sauna zijn onder handen genomen. ‘Bij het maken van de plannen is gekeken naar de functie en historie van de ruimtes.’

In het Koetshuis van het hotel zijn zes kamers en een vergaderruimte vernieuwd. ‘Het zijn nu echt de mooiste kamers van het landgoed’, zo laat Saskia Hoogland namens Bilderberg Landgoed Lauswolt weten aan ChefsFriends.

De Heeren van Harinxma
Daarnaast zijn de sauna, openbare ruimtes zoals de hotelbar en twee lounges en het door Michelin met een ster bekroonde restaurant De Heeren van Harinxma helemaal gerestyled. ‘De ruimtes zijn weer volledig hedendaags.’

Klassieke sfeer
Bij het maken van de plannen is gekeken naar de functie en de historie van de ruimtes. Zo ademt De Heeren van Harinxma nog steeds de klassieke sfeer uit, maar met een moderne touch als het gaat om het gebruik van materiaal.

Kijk voor meer informatie en reserveringen op de website van Bilderberg Landgoed Lauswolt in Beetsterzwaag.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.