Wijn-spijsmiddag met wijnen uit Zuid-Afrika bij De Beejekurf

Zuid-Afrika in de hoofdrol tijdens de wijn-spijsmiddag van De Beejekurf in Venray. Zondag 20 november komt wijnimporteur Louise LeRoux naar het restaurant om ‘pareltjes van wijnen’ te laten proeven. Chef en eigenaar Mathijs Jacobs zorgt voor vijf mooie gerechten die goed samengaan met de wijnen.
Restaurant De Beejekurf in Venray houdt zondag 20 november een wijn-spijsmiddag onder leiding van wijnimporteur Louise LeRoux.
Mathijs Jacobs
De uit Zuid-Afrika afkomstige Louise laat ‘pareltjes van wijnen’ proeven. Inclusief mooie verhalen en heerlijke gerechten van chef-kok Mathijs Jacobs.
Wijn en spijs
De wijn-spijsmiddag begint om 13.30 uur en bevat vijf bijzondere wijnen met vijf mooie gerechten. De kosten bedragen 32,50 euro per persoon.
JRE Nederland
Een plek reserveren kan via de website van De Beejekurf, dat is aangesloten bij restaurantvereniging JRE Nederland.