Home / Nieuws / Video: ’t Nonnetje in Harderwijk volledig vernieuwd

Video: ’t Nonnetje in Harderwijk volledig vernieuwd

Restaurant ’t Nonnetje in Harderwijk is volledig gerestyled. Het door Michelin met twee sterren bekroonde eetgelegenheid aan de Vischmarkt is lichter van kleur en heeft een exclusievere sfeer, zonder het informele karakter van het restaurant te verliezen.

Lichtere kleuren, exclusievere stoffen, natuurlijke materialen, andere stoelen en een betere klimaatbeheersing. Eigenaar Robert-Jan Nijland heeft de korte wintersluiting gebruikt om het restaurant volledig te restylen.

‘Alleen bij ons eet je binnen de Benelux op tweesterrenniveau in bistrostijl. Daar is niets aan veranderd. Maar de gast krijgt meer comfort door betere stoelen, een andere atmosfeer en exclusievere stoffen’, aldus Nijland.

Informele sfeer
Gekozen is voor lichtere kleuren in de zaak. Verder is het gangpad naar de toiletten toegankelijker geworden, zijn de tafels opnieuw gelakt en hangt er nieuwe kunst aan de muren van het oude vissershuisje.

Wat niet is veranderd zijn de informele sfeer en de topkwaliteit op het bord, verzorgd door het keukenteam onder leiding van sterrenkok Michel van der Kroft. ’t Nonnetje behoort met twee Michelinsterren tot de betere restaurants van Nederland.

De restyling heeft plaatsgevonden tijdens de korte periode van sluiting direct na kerst. Aanleiding voor de restyling is onder andere dat ’t Nonnetje in februari het 20-jarig jubileum viert met een fantastisch jubileummenu dat te nuttigen is vanaf 3 februari.

Over ‘t Nonnetje
’t Nonnetje is van woensdag tot en met zaterdag geopend voor lunch en van dinsdag tot en met zaterdag voor diner. Het restaurant is aangesloten bij Alliance Gastronomique.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang Gratis ons wekelijks magazine in in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.