Home / Nieuws / Line-up bekend van ‘grootste culinaire event van Nederland’

Line-up bekend van ‘grootste culinaire event van Nederland’

De line-up van de honderd chefs die zaterdag 30 september en zondag 1 oktober in het Miele Experience Center in Vianen koken tijdens 100Chefs by Gault&Millau, is bekend. Het is voor de organisatie het eerste en grootste culinaire weekeinde dat het organiseert voor consumenten.

Honderd Nederlandse chefs serveren op zaterdag of zondag signatuurgerechten in amuseformaat. Zij zijn keurig verdeeld over beide dagen. De line-up voor zaterdag vind je hier en via deze link lees je wie op zondag in actie komen.

100Chefs by Gault&Millau

‘100Chefs by Gault&Millau is meer dan alleen een evenement’, zo laat organisator Godfried van der Lugt weten. ‘We laten gasten kennismaken met restaurants, chefs en wijnmakers. We zijn verheugd om dit platform te bieden aan zowel gevestigde namen als opkomend talent en we kijken er naar uit om samen een onvergetelijke gastronomische ervaring te creëren.’

Internationale wijnhuizen

In samenwerking met Gall&Gall presenteren 26 internationale wijnhuizen hun assortiment. Gasten kunnen wijnen proeven uit landen als Frankrijk, Zuid-Afrika, Argentinië, Portugal en Italië, en deelnemen aan tastings en masterclasses van wijnmakers en chefs.

Tweedaags evenement

Het tweedaagse evenement is toegankelijk voor iedereen. Alle amusegerechten, de proefglazen wijn, verschillende proeverijen en andere dranken zijn allemaal bij de prijs inbegrepen.

De kosten voor een ticket bedragen 150 euro per dag. Voor een passe-partout betaal je 250 euro.

ChefsFriends wordt mede mogelijk gemaakt door ‘De vrienden van…’: Kesbeke Fijne TafelzurenBourgondisch LifestyleChaîne des RôtisseursNice to MeatWTOL-AcademyZeeuwsche ZouteSchmidt Zeevisla Fève chocolade en desserts en R & R media en advies. Ook vriend worden? Stuur een e-mail naar rik@chefsfriends.nl.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.