Home / Boeken / Win een exemplaar van het boek Wijn & Spijs uit NL

Win een exemplaar van het boek Wijn & Spijs uit NL

Boeken – Nederlandse wijnen vechten nog steeds tegen het imagoprobleem. Onterecht, zo blijkt uit het boek ‘Wijn & Spijs uit NL’. Sommelier Koen van der Plas van driesterrenrestaurant Inter Scaldes in Kruiningen selecteerde het beste van eigen bodem. ChefsFriends mag één exemplaar verloten onder abonnees van de nieuwsbrief.

Van de diepste spelonk in het noorden van ons land naar de hoogste top in Limburg. En van het uiterste punt in de Achterhoek naar de Zeeuwse kust.

Koen van der Plas
Sommelier Koen van der Plas reed samen met Etienne Verhoeff en Maaike Petri van Tienproducties uit Berkel en Rodenrijs het land door op zoek naar de mooiste en smakelijkste wijnen van eigen bodem.

Video: Koen van der Plas over de kwaliteit van Nederlandse wijn

Topgastronomie
Met succes! Koen proefde blind en selecteerde er negentien voor in zijn boek ‘Wijn & Spijs uit NL’. Dat deze zeer geschikt zijn voor de wijnkaarten in het hoogste segment, blijkt uit de gerechten die erbij zijn gemaakt door Jannis Brevet (Inter Scaldes), Jarno Eggen (De Groene Lantaarn in Zuidwolde), Sidney Schuttte (Librije’s Zusje in Amsterdam) en Margo Reuten (Da Vinci in Maasbracht).

Nieuwsbrief
Wij mogen één exemplaar verloten onder onze nieuwsbriefabonnees. Ontvang jij deze nog niet, schrijf je dan in via deze link. Volgende week lees je (dan) in je mailbox hoe je kans maakt.

Wil je zolang niet wachten? Als je deze linkt volgt, dan kun je het boek bestellen. Je steunt daarmee ook nog eens ChefsFriends.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang Gratis ons wekelijks magazine in in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.