Home / Nieuws / Wijn-spijsavond met cava-huis bij Tapisco in Den Haag

Wijn-spijsavond met cava-huis bij Tapisco in Den Haag

Restaurant Tapisco in Den Haag houdt vrijdag 7 september een wijn-spijsavond met wijnen van het huis Agustí Torelló Mata. Bij iedere door sterchef Marcel van der Kleijn en zijn team geserveerd gerecht wordt de bijpassende wijn toegelicht door Manel Serratosa Gil van het cava-bedrijf.

Agustí Tirelló is een Cava-huis, waarbij uitsluitend wordt gewerkt met traditionele druivenrassen voor deze streek even ten zuiden van Barcelona.

Marcel van der Kleijn
Tijdens het wijn-spijsdiner in restaurant Tapisco in Den Haag wordt bij iedere gerecht van Marcel van der Kleijn een bijpassende wijn geserveerd, inclusief toelichting door Manel Serratosa Gil.

Tapas en petiscos
Voor deze avond (aanvang aperitief om 18.00 uur) geldt een prijs all-in van 89 euro per persoon. Er is ontvangst met aperitief, zeven gangen tapas en petiscos met begeleidende wijn, tafelwater en koffie of thee. Reserveren kan via de website van Tapisco.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang Gratis ons wekelijks magazine in in je mailbox en mis niets!

De beste gerechten van de beste chefs!

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Jonnie, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.