Home / Nieuws / Wijn-spijsavond Hollands Glorie bij Bentinck in Amerongen

Wijn-spijsavond Hollands Glorie bij Bentinck in Amerongen

Wijnen uit Nederland in de hoofdrol tijdens een bijzondere wijn-spijsavond bij restaurant Bentinck in Amerongen. Zondag 2 september zorgt chef-kok Tommy Janssen voor de gerechten en serveert sommelier Jan-Jaap Altenburg er in samenwerking met Nederlandse wijnmakers bekroonde wijnen van eigen bodem bij.

Zo zien wij het graag: wijnen uit eigen land in de hoofdrol. Het is het geval tijdens een bijzondere wijn-spijsavond met de titel ‘Hollands Glorie’, zondag 2 september bij restaurant Bentinck in Amerongen.

Nederlandse wijnen
Op tafel komen niet alleen Nederlandse wijnen, maar ook nog eens wijnen die een medaille hebben gekregen tijdens de wijnkeuring.

Deze keuring vindt op dezelfde dag plaats in het Koetshuis, gelegen naast het restaurant.

Diner van vijf gangen
Als gast geniet je van een vijfgangendiner, waarbij van aperitief tot en met het dessert louter Nederlandse wijnen worden geschonken.

JRE-Nederland
De prijs per persoon bedraagt 65 euro. Aperitief en amuses zijn eveneens inbegrepen. Voor informatie en reserveringen kun je terecht op de website van restaurant Bentinck, dat is aangesloten bij JRE-Nederland.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.