Home / Nieuws / Wellness en exclusieve suite voor Kasteel Engelenburg in Brummen

Wellness en exclusieve suite voor Kasteel Engelenburg in Brummen

Kasteel Engelenburg Brummen

Kasteel Engelenburg heeft haar aanbod uitgebreid met een luxe wellness en een exclusieve wellnessuite. Deze maand opende het landgoed spa ‘Mirre’, gevestigd in het koetshuis, en werd de voormalige Orangerie Suite omgebouwd tot een hoogwaardige wellnessuite.

Met deze toevoegingen biedt Kasteel Engelenburg haar gasten nieuwe mogelijkheden voor ontspanning en welzijn. ‘De naam “Mirre” is geïnspireerd op geneeskrachtige etherische oliën uit de oudheid. Wat perfect aansluit bij de combinatie van historie, rust en luxe die het kasteel met deze nieuwe faciliteiten biedt. Met de komst van de wellness en de wellnessuite creëren we een plek waar historie, ultieme rust en luxe samenkomen’, aldus André Tammer, directeur van Kasteel Engelenburg.

De nieuwe spa beschikt over een Finse sauna, een ontspanningsruimte, een verwarmd dompelbad, een whirlpool en een behandelkamer voor massages en gezichtsbehandelingen. De faciliteiten zijn exclusief toegankelijk voor hotelgasten op basis van reservering.

Wellnesssuite

Daarnaast is de voormalige Orangerie Suite volledig vernieuwd en ingericht als wellnessuite. De suite beslaat twee verdiepingen en is voorzien van een privésauna, een vrijstaand bad, een ruim woonkamergedeelte en een hemelbed.

Tammer: ‘Ik ben ontzettend trots op deze ontwikkeling. Deze uitbreiding maakt het landgoed compleet na alle eerdere verbouwingen in 2024. Dat gezegd hebbende: bijna compleet. Want later dit jaar wordt ook ons terras volledig vernieuwd’.

Jubileumjaar

De opening van spa ‘Mirre’ markeert tevens de start van een bijzonder jaar voor Kasteel Engelenburg, dat in 2025 haar 450-jarig bestaan viert. Gedurende het jaar organiseert het landgoed diverse evenementen en activiteiten. Waaronder een speciaal arrangement en een augmented reality-tour die bezoekers door de rijke geschiedenis van het kasteel leidt.

Kasteel Engelenburg, sinds 1988 in gebruik als hotel, beschikt over 40 kamers en suites, een restaurant, diverse bars en lounges, een wijnkelder, conferentie- en feestzalen en een 9-holes golfbaan op een 48 hectare groot landgoed. Het hotel is onderdeel van de Nederlandse onderneming Q Hospitality Group.

ChefsFriends wordt mede mogelijk gemaakt door ‘De vrienden van…’: Kesbeke Fijne TafelzurenBourgondisch LifestyleChaîne des RôtisseursNice to MeatSchmidt Zeevisla Fève chocolade en dessertsGrape ‘N’ Green en R & R media en advies. Ook vriend worden? Stuur een e-mail naar rik@chefsfriends.nl.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.