Maastricht krijgt er met Le Philippe een verfijnd culinair adres bij. Het restaurant is een initiatief van Danny Vanderhoven, die in het verleden een Michelinster kookte in België en sinds november 2023 met dezelfde formule actief was in Oud-Rekem. De eetgelegenheid opent in het pand, dat voorheen onderdak bood aan Rozemarijn.
‘Zeven weken na de oorspronkelijk geplande datum opent restaurant Le Philippe Maastricht, zo schrijft Chapeau Magazine. De opening is donderdag 16 juli, aldus het artikel.
Le Philippe
De Belgische chef exploiteerde Le Philippe sinds november 2023 in Oud-Rekem en zet deze nu voort in Maastricht. De formule is gebaseerd op de Belgisch-Franse keuken.
Eigenlijk moesten de deuren al in mei openen, maar Chapeau Magazine meldt dat kort daarvoor bleek dat de ondernemer niet beschikte over de juist vergunningen. Dat is nu wel het geval en dus kan hij van start.
Le Philippe huisvest aan de Havenstraat en is van donderdag tot en met dinsdag geopend voor lunch en diner. Inpandig is ook een wijnbar gerealiseerd. B’Artagnan is open van donderdag tot en met zondag.

Niets missen? Meld je aan voor ons WhatsApp-nieuwskanaal.
ChefsFriends wordt mede mogelijk gemaakt door ‘De vrienden van…’:
Kesbeke Fijne Tafelzuren
Kaasfort Amsterdam
Chaîne des Rôtisseurs
Nice to Meat
Schmidt Zeevis
la Fève chocolade en desserts
Mr. Henry’s 0,00%
De WijnGoeroe
WTOL Academy
Neleman
Wijnkooperij de Lange
R & R media en advies
Ook vriend worden? Stuur een e-mail naar richard@chefsfriends.nl of rik@chefsfriends.nl.
Lees verder
-
De met een Michelinster bekroonde Servais Tielman opent een nieuw restaurant. Kombu huisvest in het…
-
Eigenaren Jennifer Silvius en Ralph Hermans sluiten per direct hun restaurant Rantrée. Stijgende kosten en…
-
Dave Beckers maakt de overstap. De chef-kok vertrekt na vier jaar bij Kasteel TerWorm in…


