Partnerconcent – Wat een dag! Tijdens het exclusieve Nice to Meat X GUNMA Wagyu Event kwamen vakmanschap en smaak op het hoogste niveau samen.
Mr. Tanaka san, een van de meest gerenommeerde Wagyu-meesterslagers uit Japan, gaf een Cutting Seminar waarin hij de kunst van het snijden van Gunma Wagyu tot in detail liet zien.
Daarna volgde een Cooking & Tasting sessie met chefs van GEM en Ron Gastrobar, waarin de uitzonderlijke smaak, textuur en marmering van dit Japanse rundvlees tot leven kwamen.
Bekijk de video voor een indruk van dit inspirerende event vol vakmanschap, beleving en culinaire perfectie.
Lees verder
-
Soenil Bahadoer leidt ons rond door zijn nieuwe restaurant GEM, een van de meest besproken…
-
Pizza(deeg) als de hoofdrolspeler in een fine dining-concept? Giulia Sgueglia en Kevin Russo zijn vanuit…
-
Chocolat in Breda is verhuisd. Het restaurant van chef en eigenaar Dorus Clement huisvest nu…


