Home / Nieuws / Tweede wijnmakersbrunch Erik van Loo en Stan Beurskens

Tweede wijnmakersbrunch Erik van Loo en Stan Beurskens

De wijngaard van wijnmaker Stan Beurskens kijkt uit op het geboortedorp van tweesterrenchef Erik van Loo. Niet gek dus dat beide (geboren) Limburgers hebben gekozen voor een samenwerking. Zondag 6 september vindt bij Parkheuvel in Rotterdam de tweede editie plaats van de wijnmakersbrunch.

De connectie die Stan Beurskens en Erik van Loo hebben met Limburg, leidde afgelopen jaar tot de lancering van de Parkheuvel Cuvée. Een goede Nederlandse wijn, tot stand gekomen door het bundelen van de krachten.

Parkheuvel Rotterdam
Zondag 6 september tekenen ze samen voor de tweede editie van de wijnmakersbrunch bij Parkheuvel in Rotterdam.

Lees ook: Limburgs glorie in Parkheuvel Cuvée van Erik van Loo

De met twee Michelinsterren bekroonde Erik en zijn team bereiden zes heerlijke gerechten, Stan zorgt voor bijpassende wijnen van zijn wijnhuis St. Martinus.

Reserveren
De kosten per persoon bedragen 225 euro. Een bruisend aperitief, onbeperkt tafelwater en koffie of thee met friandises zijn eveneens inbegrepen in de prijs.

ChefsFriends wordt mede mogelijk gemaakt door ‘De vrienden van…’: WTOL-Academy.nl , Kesbeke Fijne TafelzurenBourgondisch LifestyleChaîne des RôtisseursNice to MeatLaurent Smedts ImportReitsma Seafood en R&R media en advies. Ook vriend worden? Stuur een e-mail naar rik@chefsfriends.nl.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.