Home / Persoonlijk / Tom Lamers: ‘Inspiratie opdoen in Berlijn’

Tom Lamers: ‘Inspiratie opdoen in Berlijn’

Wat drijft chefs en hoteliers? Wat doen ze om fit te blijven, waar eten ze zelf graag, wat hebben ze altijd in de koelkast liggen en wat is dé guilty pleasure die ze exclusief delen met ChefsFriends? In deze aflevering Tom Lamers van Het Koetshuis in Bennekom.

Wat is jouw guilty pleasure?
‘Het is niet echt een guilty pleasure, maar we drinken graag een biertje na het werk. En nemen dan ook graag een bitterballetje.’

Thuis in mijn koelkast staat altijd…..
‘Champagne. Voor onverwachte verassingen en omdat het gewoon lekker is.’ 

Wat doe je om fit te blijven?
‘Ik doe eigenlijk niks aan sport. Zou het wel moeten gaan doen….’

Welke muziek schalt er uit de luidsprekers tijdens de mise-en-place? Of hebben jullie met het keukenteam een ritueel?
‘Radio NL en de playlist van mijn souschef Jurre.’ 

Welk ingrediënt ontbreekt nooit op jouw kaart, en waarom?
‘Kreeft en sliptong. Het is een van mijn signaturegerechten.’ 

Vakantie. Ik ga graag naar…
‘Berlijn. Daar probeer ik samen met mijn vriendin elk jaar naar toe te gaan. Daar doen we veel inspiratie op.’

Als ik zelf uit eten ga, doe ik dat graag bij……
‘Dat is heel divers. Van Italiaans tot een topzaak. Als er maar met liefde en passie wordt gekookt.’ 

Welke spannende plannen heb jij voor 2023?
‘Ik ga trouwen, en dat vind ik behoorlijk spannend!’

Bekijk hier alle afleveringen van de serie!

ChefsFriends wordt mede mogelijk gemaakt door ‘De vrienden van…’: Kesbeke Fijne TafelzurenBourgondisch LifestyleChaîne des RôtisseursNice to MeatArditi Coffee (gebruik de code CF20 en krijg 20 procent korting), Info Food Labels & OnlinePrintWTOL-AcademyZeeuwsche ZouteSchmidt Zeevisla Fève chocolade en desserts en R & R media en advies. Ook vriend worden? Stuur een e-mail naar rik@chefsfriends.nl.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.