Home / Nieuws / Thomas Groot en Richard van Oostenbrugge van start met De Juwelier

Thomas Groot en Richard van Oostenbrugge van start met De Juwelier

In Amsterdam opent op 1 juli De Juwelier. Dit is het tweede restaurant van Richard van Oostenbrugge en Thomas Groot, die in de hoofdstad ook 212 exploiteren. Je kunt er zeven dagen in de week terecht voor een lunch of diner à la carte.

‘We hebben er keihard aan gewerkt, het menu staat online en er kan vanaf 1 juli worden geboekt voor ons restaurant’, aldus eigenaren Thomas Groot en Richard van Oostenbrugge.

212
Voor het duo is De Juwelier in de Utrechtsestraat hun tweede zaak in Amsterdam. Tweesterrenrestaurant 212 ligt om de hoek. Eerder kookten ze al twee Michelinsterren bij Bord’Eau in hotel De l’Europe, ook in de hoofdstad.

À la carte
Bij De Juwelier kun je zeven dagen per week terecht voor lunch en diner. Geen menu, enkel à la carte. Op de eerste kaart staan vier voorgerechten, drie tussengerechten, vijf hoofdgerechten, twee kaasopties en drie desserts.

Lees ook:
No-table-restaurant ‘212’ van Richard van Oostenbrugge en Thomas Groot geopend

Bas van Kranen opvolger Richard van Oostenbrugge bij Bord’Eau
Dineren bij restaurant Nultwintig op Dushi Curaçao

ChefsFriends wordt mede mogelijk gemaakt door ‘De vrienden van…’: WTOL-Academy.nlKesbeke Fijne TafelzurenBourgondisch LifestyleChaîne des RôtisseursNice to MeatLaurent Smedts ImportReitsma SeafoodNon+Ultra Coffee & More (gebruik de code CF20 en krijg 20 procent korting) en R&R media en advies. Ook vriend worden? Stuur een e-mail naar rik@chefsfriends.nl.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.