De met een Michelinster bekroonde Servais Tielman opent een nieuw restaurant. Kombu huisvest in het souterrain van Beluga Loves You in Maastricht en de met een Michelinster bekroonde chef serveert er ‘zijn smaken in een toegankelijk jasje’.
De opening van restaurant Kombu wordt gemeld door Chapeau Magazine. Voor de sterchef zijn er twee redenen voor deze stap, zo lezen we in het artikel. Allereerst vindt hij het zonde dat de kelder van Beluga Loves You, met eigen terras, zo weinig wordt gebruikt.
Restaurant Kombu
Daarnaast merkt hij dat vaste gasten van zijn eerdere formules Cucina del Mondo en Flavourz by Servais ‘zijn toegankelijke maar smaakvolle kookstijl missen’. Iets wat niet past bij zijn huidige met een ster bekroonde zaak.
Op de kaart van Kombu staan gerechten als flat iron steak, dry aged ribeyem hamachi en tonijn tataki. De prijzen variëren van 12 euro voor een voorgerecht tot 45 euro voor een hoofdgerecht, aldus Chapeau Magazine.
Kombu is van woensdag tot en met zaterdag geopend voor lunch en diner.

ChefsFriends wordt mede mogelijk gemaakt door ‘De vrienden van…’:
Kesbeke Fijne Tafelzuren
Kaasfort Amsterdam
Chaîne des Rôtisseurs
Nice to Meat
Schmidt Zeevis
la Fève chocolade en desserts
Mr. Henry’s 0,00%
De WijnGoeroe
WTOL Academy
Neleman
R & R media en advies
Ook vriend worden? Stuur een e-mail naar richard@chefsfriends.nl of rik@chefsfriends.nl.
Lees verder
-
Yotam Ottolenghi opent begin 2026 zijn eerste restaurant in Nederland, in het Mandarin Oriental Conservatorium…
-
Aan de Overtoom in Amsterdam opent begin april restaurant Chez Chloé. Het concept draait om Franse…
-
Sterrenchef Hans van Wolde zit niet stil. Naast zijn tweesterrenrestaurant Brut172 en de plannen voor…


