Home / Nieuws / Spaanse wijnmaker naar Nobel op Ameland voor bijzonder diner

Spaanse wijnmaker naar Nobel op Ameland voor bijzonder diner

Spaanse wijnen in de hoofdrol bij hotel en restaurant Nobel in Ballum op Ameland. Zaterdag 25 juni vindt in het bedrijf op het Waddeneiland een bijzonder diner plaats met gerechten, die zijn gecreëerd voor wijnen van Veleta Wines uit het Zuid-Spaanse Granada.

Voor het bijzondere diner bij Nobel in Ballum op Ameland reist Juan Manuel Palomar van het Spaanse Veleta Wines naar Nederland voor een persoonlijke toelichting.

Granada
De gerechten in het geserveerde vijfgangenmenu zijn speciaal ontwikkeld voor de wijnen uit het Zuid-Europese land.

Juan Manuel Palomar vertelt niet alleen over de wijnen die hij serveert, maar eveneens over zijn wijngoed en de wijnregio Granada.

Reserveren
Een plek aan tafel kost 99 euro en is te reserveren door het sturen van een e-mail naar restaurant@hotelnobel.nl.

All-in
Dit bedrag is inclusief de bijpassende wijnen, water aan tafel, een aperitief bij ontvangst en koffie of thee na het diner.

QL Hotels & Restaurants
Hotel Nobel op Ameland is aangesloten bij QL Hotels & Restaurants, de collectie van ruim 120 onafhankelijke kleinschalige en authentieke kwaliteitshotels in Nederland, België, Luxemburg, Duitsland, Zwitserland en Noorwegen en op de Antillen.

[infobox title=’QL Hotels & Restaurants’]QL Hotels & Restaurants is de collectie van onafhankelijke kleinschalige en authentieke kwaliteitshotels in Nederland, België, Luxemburg, Duitsland, Zwitserland en Noorwegen en op de Antillen. Recent vond het Jaardiner plaats bij De Bloemenbeek in De Lutte, R & R media en advies mocht de avond op video vastleggen.

[/infobox]

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.