Home / Nieuws / Soenil Bahadoer eerste Nederlander in Dom Pérignon Society

Soenil Bahadoer eerste Nederlander in Dom Pérignon Society

Soenil Bahadoer Gem Gemert
Foto: Buro Food

Soenil Bahadoer is als eerste Nederlandse chef toegetreden tot de Dom Pérignon Society. Daarmee krijgt hij een internationale ambassadeursrol binnen een select gezelschap van chefs en creatieven die de waarden van het champagnehuis vertegenwoordigen.

Dom Pérignon kondigt in de nieuwsbrief van restaurant GEM. aan: ‘chef Soenil Bahadoer als eerste Nederlandse chef is toegetreden tot de Dom Pérignon Society. Met zijn toetreding voegt Bahadoer zich bij een select internationaal collectief van chefs, kunstenaars en creatieve vernieuwers. Mensen die de kernwaarden van de Maison delen. Te weten: vakmanschap, verbeelding en het streven naar perfectie binnen de grenzen van één enkel oogstjaar.’

De toetreding werd op 18 december 2025 officieel bekrachtigd. En markeert een nieuwe verbinding tussen de Nederlandse gastronomie en een van de meest iconische champagnehuizen ter wereld.

Internationale erkenning voor Nederlandse topgastronomie

Na dertig jaar als chef-eigenaar van het tweesterrenrestaurant De Lindehof in Nuenen en de recente opening van het bekroonde restaurant GEM. bevestigt Bahadoer met dit ambassadeurschap zijn positie als invloedrijke culinaire stem in Nederland.

Zoals gebruikelijk vieren Soenil en Annu deze mijlpaal samen met hun gasten.

ChefsFriends wordt mede mogelijk gemaakt door ‘De vrienden van…’: Kesbeke Fijne TafelzurenKaasfort AmsterdamChaîne des RôtisseursNice to MeatSchmidt Zeevisla Fève chocolade en dessertsMr. Henry’s 0,00%De WijnGoeroe en R & R media en advies. Ook vriend worden? Stuur een e-mail naar richard@chefsfriends.nl of rik@chefsfriends.nl.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.