Een zorgvuldig samengestelde selectie wijnen, waarmee je geniet van de smaken van de zomer. Veelzijdig en perfect voor zonnige borrels, lange diners en ontspannen avonden op het terras.
Van fris wit en verfijnde rosé tot soepel Italiaans rood: voor elk zomermoment de juiste wijn. De frisse Cap d’Agde Blanc van Cave de Richemer, de elegante Beròia Joséphine Rosé van Domaine La Croix Belle en de zachte, fruitige Puglia Rosso IGT ‘Strade Bianche’ van Corvezzo.
Dit pakket is samengesteld door Lammert Wiegmink, voormalig sommelier van restaurant Parkheuvel in Rotterdam en sinds 2000 eigenaar van De WijnGoeroe. De wijnen in het assortiment worden direct bij de wijnboeren ingekocht. Originaliteit, eigen smaak en identiteit spelen daarbij de belangrijkste rol.
Op voorraad en nu te bestellen met een smakelijke zomerse korting!
(De foto bij dit Showroomitem is AI gegenereerd met toestemming van De WijnGoeroe)