Home / Nieuws / Restaurants Eden en Ledeboer kiezen voor JRE-Nederland

Restaurants Eden en Ledeboer kiezen voor JRE-Nederland

JRE-Nederland heeft met ingang van 1 augustus twee nieuwe leden. De restaurants Eden in Valkenswaard en Ledeboer in Almelo hebben zich aangesloten bij de restaurantvereniging, die internationaal georganiseerd is.

Restaurant Eden opende de deuren in januari 2019. De keuken wordt geleid door chef Herman Cooijmans, die in december een ster ontving van Michelin, en gastheer en sommelier Robin Groos.

Michelin
Restaurant Ledeboer in het Overijsselse Almelo is eigendom van Richard van den Hoeven en chef de cuisine Rick Blanken.

De zaak is door Michelin onderscheiden met een Bib Gourmand, de beloning voor een uitstekende verhouding tussen prijs en kwaliteit.

ChefsFriends wordt mede mogelijk gemaakt door ‘De vrienden van…’: WineTraining OnlineKesbeke Fijne TafelzurenBourgondisch LifestyleChaîne des RôtisseursNice to MeatLaurent Smedts Import en R&R media en advies. Ook vriend worden? Stuur een e-mail naar rik@chefsfriends.nl.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.