Proeverij met Zuid-Afrikaanse Shiraz-wijnen bij De Hoefslag

De Zuid-Afrikaanse wijnmaker met Nederlandse roots Niels Verburg is maandag 14 november bij restaurant De Hoefslag in Bosch en Duin. Wijnhuis Luddite is bekend om haar Shiraz-wijnen en die zijn die avond te proeven. Chef Raoul Meuwese en zijn team zorgen voor een bijpassend viergangendiner.
Maandag 14 november komt weer een wijnmaker restaurant De Hoefslag in Bosch en Duin bezoeken.
Wijnhuis Luddite
Niels Verburg van het Zuid-Afrikaanse wijnhuis Luddite, bekend om de Shiraz-wijnen en ieder jaar genoteerd in de Platter Wijngids, verzorgt een proeverij.
Bot Rivier
Hij heeft Nederlandse roots en zijn wijngaarden liggen in het koele Bot Rivier-gebied, tussen Hermanus en Elgin.
Raoul Meuwese
De avond start met een glas champagne en aansluitend geniet je als gast van de wijnen van verhalen van Niels en een viergangendiner van Raoul Meuwese en zijn keukenteam.
Les Patrons Cuisiniers
Voor 75 euro heb je een plek aan tafel. Reserveren kan via de website van restaurant De Hoefslag, dat is aangesloten bij Les Patrons Cuisiniers.