Home / Advertorial / Papegaai in horeca maakt plaats voor innovatieve camera

Papegaai in horeca maakt plaats voor innovatieve camera

Advertorial – Beveiliging staat hoog op de agenda. Vakbeurs New Security komt in 2018 naar Nederland. De Vereniging Erkende Beveiligingsbedrijven heeft aangegeven van de partij te zijn. Haar ledental stijgt nog altijd, hetgeen bewijst dat in een behoefte wordt voorzien. Maar welke behoeften zijn er op het gebied van camerabeveiliging?

Rolf van As, horecaondernemer in Amersfoort, heeft regelmatig te maken met inbraken. ‘Vroeger schrok mijn papagaai inbrekers af, wat ook letterlijk gebeurde, maar die is overleden en ik heb inmiddels drie horecagelegenheden.’

Camerabeveiliging
Van As is een van de ondernemers die samen met BeveiligMij.Nu is gaan onderzoeken waar behoefte aan is op het gebied van camerabeveiliging. ‘HD-beeldkwaliteit, ‘plug & play’ installeren en beelden streamen via de app, zodat ondernemers mee kunnen kijken op hun telefoon, waren de belangrijkste voorwaarden’, aldus Bart Brouwer van BeveiligMij.Nu.

Bedrijfsprocessen
Daarnaast kwam naar voren dat de beelden ook erg waardevol zijn om bedrijfsprocessen te optimaliseren. Zijn extra medewerkers nodig door onverwachte drukte? Is de parasol op het terras uitgeklapt? Wordt de juiste muziek gedraaid? Zo sla je twee vliegen in een klap!

Juiste positie
Een belangrijke voorwaarde hierbij is wel dat de camera’s op de juiste posities worden geplaatst. Uit recent onderzoek van het Ministerie van Justitie en Veiligheid blijkt dat drie op de tien winkels geen beveiligingscamera’s hebben.

‘Van de winkels die wel camera’s hebben, is de positie meestal niet goed gekozen en de kwaliteit vaak slecht. Met als gevolg dat de gezichten van de daders niet te zien zijn’, aldus Jos van der Stap, Landelijk Overvalcoördinator van de Politie.

Innovaties
De vraag naar camera’s met een hoge beeldkwaliteit en expertise over hoe deze correct te plaatsen is groot. Gelukkig komen er steeds slimmere en meer innovatieve producten op de markt, inclusief professionele bedrijven die de juiste kennis in huis hebben over plaatsing en dagelijks gebruik.

Dit maakt het voor winkeliers en horecaondernemers een stuk gemakkelijker. En door camera’s met nachtzicht, hoeft de papegaai niet meer op wacht te staan.

Nieuwsgierig naar wat camera’s voor jou kunnen betekenen? Vraag vrijblijvend een demo aan op Beveiligmij.nu.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang Gratis ons wekelijks magazine in in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Jonnie, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.