Noord-Holland krijgt er een bijzonder hotel bij. In mei 2026 opent het Spaarnwoude Park Hotel in de gemeente Velsen zijn deuren. Het duurzame viersterrenhotel krijgt 137 kamers en richt zich op golfers, zakelijke gasten en toeristen.
Bernhard Lensink is recent gestart als pre-opening general manager. ‘Een heel mooi en bijzonder nieuwbouwproject in de groene driehoek tussen Amsterdam, Haarlem en de Noordzeekust in de door mij zeer bekende en geliefde gemeente Velsen’, aldus Lensink op LinkedIn.
Het hotel wordt gebouwd naast Golfbaan Spaarnwoude, een van de grootste golfbanen van Nederland. Het project omvat onder andere een restaurant, brasserie, bar, multifunctionele zalen, wellness met zwembad en ruime parkeergelegenheid.
Duurzaam hotel voor diverse doelgroepen
Het Spaarnwoude Park Hotel is bedoeld voor golfers, zakelijke gasten en toeristen. Het krijgt een prominent onderdeel binnen het recreatiegebied Spaarnwoude Park en sluit aan bij de Visie Spaarnwoude Park 2040. In het pand komen ook faciliteiten voor Golfclub Spaarnwoude, zoals de golfshop en kleedruimtes.
‘Het is een fantastisch vooruitzicht om samen met het bestaande en het nieuwe team een schitterend nieuw hotel te mogen bouwen en lanceren’, zegt Lensink.
Werving teamleden gestart
Binnenkort start de werving van medewerkers voor het pre-openingteam. De functie van commercieel manager staat al online; vacatures voor onder meer frontofficemanager en housekeepingmanager volgen snel. ‘Als jij ook onderdeel wilt uitmaken van dit mooie avontuur, laat ons dat dan snel weten’, roept Lensink op.
ChefsFriends wordt mede mogelijk gemaakt door ‘De vrienden van…’: Kesbeke Fijne Tafelzuren, Kaasfort Amsterdam, Chaîne des Rôtisseurs, Nice to Meat, Schmidt Zeevis, la Fève chocolade en desserts, Grape ‘N’ Green, Mr. Henry’s 0,00%, De WijnGoeroe en R & R media en advies. Ook vriend worden? Stuur een e-mail naar richard@chefsfriends.nl of rik@chefsfriends.nl.
Lees verder
-
Hotel De Zeevaartschool is de jongste hotelaanwinst van Vlissingen. Het is een hotel waarin historisch…
-
Het Sluiskwartier in Deventer wordt uitgebreid met TOKO, een kleinschalig en eigentijds boetiekhotel met een…
-
Met de opening van een nieuw viersterrenhotel aan het Oosterpark breidt Hotel V haar duurzame…


