Home / Nieuws / Muziekdiner met Michiel Borstlap bij Bij Jef op Texel

Muziekdiner met Michiel Borstlap bij Bij Jef op Texel

Er staat iets moois te gebruiken bij restaurant Bij Jef op Texel. Daar vindt op maandag 4 februari een bijzonder muzikaal diner plaats met de toppianist Michiel Borstlap. En jij kunt daarbij aanwezig zijn.

Na een succesvolle concertreeks die Michiel Borstlap bracht naar wereldsteden als New York, Washington, Melbourne, Rio de Janeiro, Havana, Moskou, Bangkok en Teheran, komt de jazzpianist – door velen beschouwd als Neerlands beste pianist – nu ook naar Texel. En wel op uitnodiging van Jef Schuur en Nadine Mögling van Restaurant Bij Jef in het Texelse Den Hoorn.

Op maandag 4 februari speelt Borstlap daar tijdens het Mesmerizing Monday-diner. De term mesmorizing – betoverend, hypnotiserend werd vorig jaar bedacht door Time Out, dé culturele kalender van metropool Londen, voor de concertreeks die Borstlap daar toen gaf.

Mesmerizing belooft het ook op Texel te worden, op 4 februari. En niet alleen vanwege de muziek. Want terwijl Borstlap zijn toehoorders al improviserend hypnotiseert, betoveren chef Jef Schuur en sommelier Nadine Mögling de gasten met de allermooiste smaakcreaties en – combinaties.

De prijs voor het Mesmerizing Monday-diner is 125 euro all-in. Dat is inclusief ontvangst met champagne, vijfgangendiner, wijnarrangement, tafelwater, koffie en friandises. Reserveren via info@bijjef.nl.

Bij Jef is gevestigd in een voormalige pastorie in het centrum van Den Hoorn (Texel), nog geen vijf minuten rijden van de aankomsthaven en op wandelafstand van het strand. Het restaurant beschikt al jaren over een Michelinster. Verder zijn er twaalf design-suites zodat je je niet hoeft te haasten om de boot te halen. Je kunt er blijven slapen.

ChefsFriends wordt mede mogelijk gemaakt door ‘De vrienden van…’: WineTraining OnlineKesbeke Fijne TafelzurenBourgondisch LifestyleChaîne des Rôtisseurs en R&R media en advies. Ook vriend worden? Stuur een e-mail naar rik@chefsfriends.nl.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.