Home / Nieuws / Michelin reikt awards uit aan sommelier Malou en chef Yoran

Michelin reikt awards uit aan sommelier Malou en chef Yoran

Malou Hagenaars van Alma in Oisterwijk en Yoran Jacobi van De Juwelier in Amsterdam hebben maandag 30 mei tijdens de presentatie van de nieuwe Michelinsterren een persoonlijke award in ontvangst mogen nemen. Malou won de Sommelier Award, Yoran mocht het podium op voor de Young Chef Award.

De beide individuele prijzen waren onderdeel van de presentatie van de 2022-editie van Michelin, die enkel online verschijnt. Plaats van handelen was het De La Mar Theater in Amsterdam.

De Juwelier Amsterdam
Yoran Jacobi is chef van De Juwelier in Amsterdam, het tweede restaurant van Richard van Oostenbrugge en Thomas Groot. Hij nam op het podium de Michelin Young Chef Award in ontvangst en mocht enkele minuten later opnieuw naar boven om een ster in ontvangst te nemen.

Wouter van Laarhoven
Ook Malou Hagenaars maakte twee keer de gang naar het podium van het hoofdstedelijke theater. Eerst met haar partner Wouter van Laarhoven voor het in ontvangst nemen van de eerste ster en niet veel later hoorde ze dat ze gekozen was tot winnaar van de Michelin Sommelier Award.

Alma huisvest in het pand dat ooit onderdak bood aan De Swaen van Cas Spijkers. Op de begane grond hebben ze een bodega, die in het bezit is van een Bib Gourmand.

Lees ook:
Wouter van Laarhoven opent restaurant Alma in Oisterwijk
Restaurant Alma: ‘Ervaring op maat, maar niet gemaakt’
Thomas Groot en Richard van Oostenbrugge van start met De Juwelier
Michelin 2022: drie nieuwe tweesterrenrestaurants en tien keer één ster

ChefsFriends wordt mede mogelijk gemaakt door ‘De vrienden van…’: Kesbeke Fijne TafelzurenBourgondisch LifestyleChaîne des RôtisseursNice to MeatReitsma SeafoodNon+Ultra Coffee & More (gebruik de code CF20 en krijg 20 procent korting), Info Food Labels & OnlinePrint en R&R media en advies. Ook vriend worden? Stuur een e-mail naar rik@chefsfriends.nl.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.