Home / Advertorial / Met korting naar masterclass van wijnmaker Stan Beurskens

Met korting naar masterclass van wijnmaker Stan Beurskens

Advertorial – WTOL Academy biedt jou de gelegenheid om deel te nemen aan een masterclass van één van de beste wijnmakers van Nederland: Stan Beurskens van wijngaard St. Martinus in Vijlen. Voor volgers van ChefsFriends heeft onze ‘vriend van…’ een speciale aanbieding: 25 procent korting op het tweede ticket.

‘Is wijnbouw in Nederland een dure hobby of een commercieel succes?’ Op die vraag gaat Stan Beurskens maandag 31 mei dieper in tijdens zijn masterclass op zijn wijngaard in het Zuid-Limburgse Vijlen.

St. Martinus
Stan studeerde oenologie aan de beroemde universiteit van Stellenbosch in Zuid-Afrika en de universiteit van Geisenheim in Duitsland. Naast zijn theoretische achtergrond heeft hij inmiddels bijna twintig jaar praktijkervaring in verschillende wijngaarden over de hele wereld, zowel de klassieke als de nieuwe wereld.

In 2007 is hij zijn eigen wijnbouwadviesbureau begonnen en inmiddels begeleid hij meer dan zestig wijngaarden in binnen- en buitenland bij de wijnbouw en de vinificatie. Op wijngaard St. Martinus maakt hij zijn eigen wijnen.

WTOL Academy
De kosten bedragen 125 euro en daarbij zijn een lunch, een rondleiding door de wijngaard en de -kelders en een proeverij inbegrepen. Volgers van ChefsFriends krijgen van onze ‘vriend van…’ WTOL Academy 25 procent korting op ieder tweede kaartje, deze wordt bij het afrekenen verrekend. Let op: deze bijzondere en exclusieve masterclass is bedoeld voor gevorderden met minimaal kennis op niveau 2-3.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.