Restaurant De Fuik in Aalst serveert van 15 augustus tot en met 30 september een speciaal truffelmenu voor 95 euro per persoon. Laat je verwennen door vijf smakelijke gangen van chef-kok en eigenaar Martin Ruisaard. Een glas champagne, tafelwater en koffie/thee met friandises zijn inbegrepen.
Het truffelmenu van restaurant De Fuik in Aalst is te boeken van 15 augustus tot en met 30 september en is inclusief champagne-aperitief, onbeperkt tafelwater en koffie of thee met friandises ter afsluiting.
JRE-Nederland
Chef-kok en eigenaar Martin Ruisaard serveert zes gerechten met daarin een hoofdrol voor truffel. De kosten bedragen 95 euro per persoon.
Reserveren kan via de website van De Fuik, dat is aangesloten bij restaurantvereniging JRE-Nederland.
Lees verder
-
Wisseling van de wacht bij Morille in Koudekerke. Dennis Willems draagt het met een groene…
-
Met de eerste ballonvaart dit seizoen is CuliAir weer van start. Voor het 15e jaar…
-
Ron Blaauw is door horecaplatform Entree uitgeroepen tot horecaondernemer van het jaar. Restaurant Vigor in…