Home / Nieuws / Maître De Bloemenbeek verhuist naar Carelshaven in Delden

Maître De Bloemenbeek verhuist naar Carelshaven in Delden

Een transfer binnen de Twentse topgastronomie. Debbie Küpers vertrekt na tien jaar bij het door Michelin met een ster bekroonde De Bloemenbeek in De Lutte en gaat aan de slag als maître-sommelier bij restaurant Carelshaven in Delden.

De overstap van Debbie Küpers van De Bloemenbeek in De Lutte naar Carelshaven in Delden is per 1 januari.

Hotel en restaurant
Bij het landgoedhotel & restaurant treedt ze in dienst als maître-sommelier en gaat ze in samenwerking met gastheer Erwin Lansing en maître d’hôtel Eduard Vonk de zwarte brigade naar een hoger niveau tillen.

Michelin
Bij sterrestaurant (en landgoedhotel) De Bloemenbeek was ze tien jaar in dienst en werkte ze als maître d’hôtel en maître-sommelier.

Wijnopleiding
Debbie volgde de opleiding Gastronoom-Sommelier aan de Academie voor Gastronomie en diverse wijnopleidingen, waaronder WSET 3.

Twente Culinair
Carelshaven is sinds 2014 in handen van Evelyn en Alco van Berkel. Het echtpaar liet het restaurant recent herinrichten en wil het weer een plek geven op de culinaire kaart van Nederland.

De ondernemers zijn met hun bedrijf aangesloten bij Twente Culinair en Chaîne des Rôtisseurs.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.