Home / Nieuws / Luc Kusters over groenten, moestuin, Dutch Cuisine en Bolenius

Luc Kusters over groenten, moestuin, Dutch Cuisine en Bolenius

Limburger Luc Kusters is succesvol ondernemer in het zakendistrict van Amsterdam. Op de Zuidas exploiteert hij samen met Xavier Giesen restaurant Bolenius. Op de kaart groenten, veel groenten. In deze periode van het jaar uiteraard asperges. Bovendien is de chef-kok initiator en voorvechter van Dutch Cuisine. ‘Een pannenkoek met spek en ui uitgevoerd in het hoge segment, dat is lekker en dat is Nederlands. Daar ben je trots op.’

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang Gratis ons wekelijks magazine in in je mailbox en mis niets!

De beste gerechten van de beste chefs!

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Jonnie, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.