Home / Nieuws / Lazy Sunday Afternoon terug bij ’t Schulten Hues Zutphen

Lazy Sunday Afternoon terug bij ’t Schulten Hues Zutphen

Mooi nieuws uit Zutphen. De Lazy Sunday Afternoon van ’t Schulten Hues in Zutphen keert terug. Tot enkele jaren terug vonden die plaats in het plaatselijke Hampshire-hotel, maar eigenaren Peter Gast en Jacqueline van Liere hebben nu gekozen voor hun eigen sterrestaurant. Zondag 21 augustus is de aftrap.

‘Eat. Drink. Enjoy’ is het thema van de Lazy Sunday Afternoon van Peter Gast en Jacqueline van Liere van ’t Schulten Hues in Zutphen.

Peter Gast
Het concept werd tot enkele jaren terug succesvol uitgevoerd bij Hampshire-hotel Zutphen en keert nu terug in het sterrestaurant van de ondernemers.

‘Op verzoek van onze gasten hebben wij besloten om een serie zondagmiddagen weer lekker en lui in te gaan vullen’, aldus Peter en Jacqueline.

Eten, drinken en muziek
Tijdens een Lazy Sunday Afternoon geniet je van eten, drinken en muziek. De eerste vindt plaats op zondag 21 augustus, van 16.00 tot 19.00 uur.

Ongedwongen
‘Ongedwongen en familiair. De fles wijn gewoon op tafel en genieten van heerlijke muziek, intermezzo’s, eten & drinken en – bovenal – elkaar.

Reserveren
De ruimte in het restaurant is beperkt en daardoor is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Bij mooi weer vindt alles buiten plaats.

Voor een kennismakingsprijs van 39,95 euro (normaal 49,95 euro) exclusief dranken ben je getuige van de eerste Lazy Sunday Afternoon van 2016. Een plek reserveren kan via deze link.

[bol_product_links block_id=”bol_57a48a6d24ac6_selected-products” products=”1001004006914718″ name=”ChefsFriends” sub_id=”” link_color=”003399″ subtitle_color=”000000″ pricetype_color=”000000″ price_color=”CC3300″ deliverytime_color=”009900″ background_color=”FFFFFF” border_color=”D2D2D2″ width=”591″ cols=”1″ show_bol_logo=”undefined” show_price=”1″ show_rating=”1″ show_deliverytime=”1″ link_target=”1″ image_size=”1″ admin_preview=”1″]

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.