Home / Nieuws / La Provence Zaltbommel krijgt prijs voor jaarlijkse Poldermenu

La Provence Zaltbommel krijgt prijs voor jaarlijkse Poldermenu

La Provence in Zaltbommel is door Euro-Toques Nederland bekroond met de Keltum restaurantprijs 2018. De eetgelegenheid van Luc van Iersel, bekend van onder andere het jaarlijkse Poldermenu, presteert het best als het gaat om de uitstraling van het lidmaatschap van de vereniging en het culinaire niveau.

De winnaar van de Keltum restaurantprijs voldoet het best aan de geldende selectiecriteria: zichtbaarheid en uitstraling van het logo en de doelstellingen van Euro-Toques (Nederland) en het culinaire niveau.

Dit jaar koos een vakkundige jury voor La Provence in Zaltbommel. ‘Een restaurant dat als geen ander heeft bewezen dat zij de kernwaarden van Euro-Toques Nederland op de juiste wijze uitdragen.’

Bommelerwaard
Eigenaar en chef-kok Luc van Iersel is klassiek geschoold en dat vind je terug in zijn gerechten. Hij kookt puur en ambachtelijk met de mooiste producten uit de Bommelerwaard.

Rivierkreeft en snoekbaars
Rivierkreeftjes en snoekbaars uit de Waal, en lokale zuivel, vlees en groenten komen terug in het jaarlijkse Poldermenu.

Lucs leveranciers vertellen rechtstreeks aan zijn gasten hoe zij zich inzetten om op duurzame wijze de beste kwaliteit te leveren. Via deze link lees je een uitgebreide blog over dit bijzondere menu.

ChefsFriends feliciteert Luc van harte met het winnen van deze bijzondere prijs.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.