Juni is kreeftmaand bij Tante Koosje in Loenen aan de Vecht. De gehele maand kun je reserveren voor een menu van vier of vijf gangen, waarin deze culinaire lekkernij de hoofdrol speelt.
Net als in voorgaande jaren heeft restaurant Tante Koosje in Loenen aan de Vecht juni omgedoopt tot de maand van de kreeft.
Unieke smaak
‘Wie houdt er niet van dat sappige kreeftenvlees’, zo wordt het arrangement aangekondigd. ‘De fascinerende kleuren en de unieke smaak maken het tot een zeer gewild gerecht.’
Reserveren
Het kreeftenmenu is de gehele maand beschikbaar en verkrijgbaar in vier (75 euro) of vijf gangen (87,50 euro). Reserveren kan via de website van Tante Koosje, onder vermelding van ‘Kreeft’.
Lees verder
-
Chef Henk Savelberg keert voor even terug op het oude nest. Van maandag 20 tot…
-
Van der Valk-hotel Assen heeft drie vernieuwde gezinskamers, die geschikt zijn voor een verblijf met…
-
Het met een Michelinster bekroonde Rijks Restaurant in Amsterdam wordt grondig verbouwd. Ook de menukaart…