Home / Nieuws / Kamer Pulitzer Amsterdam wordt tijdelijke beauty boutique

Kamer Pulitzer Amsterdam wordt tijdelijke beauty boutique

In één van de kamers van het Pulitzer Amsterdam opent woensdag 4 november een pop-up beauty boutique. De shop krijgt een eigen ingang aan de Prinsengracht en is daardoor ook toegankelijk voor gasten die niet verblijven in het hoofdstedelijke vijfsterrenhotel.

De tijdelijke beauty boutique is het gevolg van een samenwerking tussen Pulitzer Amsterdam en het 100 procent natuurlijke cosmeticamerk Dr. Hauschka.

Prinsengracht
‘Voor het eerst in onze 50-jarige geschiedenis is iedereen nu ook welkom voor een rustgevende gezichts- of lichaamsbehandeling’, zo laat het hotel weten aan ChefsFriends.

De pop-up vestiging opent woensdag 4 november en heeft een eigen entree aan de Prinsengracht.

Dr. Hauschka
De holistische benadering van Dr. Hauschka zorgt ervoor dat niet alleen je huid en uiterlijke schoonheid opknappen, maar ook je innerlijke wereld goed wordt verzorgd. De gecertificeerde therapeuten verzorgen jouw huid met 100 procent natuurlijke producten die volledig worden afgestemd op wat jouw lichaam nodig heeft.

Hotel
Voor prijzen en behandelingen kun je terecht op de website van hotel Pulitzer Amsterdam. De beauty boutique is tot ten minste eind februari 2021 geopend van woensdag tot en met zondag.

ChefsFriends wordt mede mogelijk gemaakt door ‘De vrienden van…’: WTOL-Academy.nlKesbeke Fijne TafelzurenBourgondisch LifestyleChaîne des RôtisseursNice to MeatLaurent Smedts ImportReitsma Seafood en R&R media en advies. Ook vriend worden? Stuur een e-mail naar rik@chefsfriends.nl.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang Gratis ons wekelijks magazine in in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.