Home / Nieuws / Jubileummenu Het Koetshuis Bennekom om 30-jarig bestaan te vieren

Jubileummenu Het Koetshuis Bennekom om 30-jarig bestaan te vieren

Restaurant Het Koetshuis in Bennekom bestaat 30 jaar. Om dat te vieren serveren eigenaren Saskia, Wicher en Danny Löhr een speciaal jubileummenu. Aan de rand van de Veluwse bossen geniet je van vijf gangen voor 55 euro, met daarin onder andere zeebaars, kreeft, zwezerik, ribeye en kersen.

Het Koetshuis in Bennekom is een begrip. Sinds 1998 is het restaurant van Saskia, Wicher en Danny Löhr in het bezit van een Michelinster.

Vijfgangendiner
In 2016 bestaat de eetgelegenheid 30 jaar en dat is voor de eigenaren aanleiding een speciaal jubileummenu te serveren.

Voor 55 euro geniet je van een vijfgangendiner met daarin onder andere zeebaars, kreeft, zwezerik, ribeye en kersen.

Reserveren
Reserveren kan door het sturen van een e-mail naar info@hetkoetshuis.nl, te bellen met (0318) 41 73 70 of via het reserveringsformulier op de website van het restaurant.

Alliance Gastronomique
Het Koetshuis is aangesloten bij restaurantvereniging Alliance Gastronomique. ChefsFriends feliciteert de familie Löhr en medewerkers van harte met het jubileum.

[infobox title=’Ontdekkingstocht door achtertuin Het Koetshuis’]Restaurant Het Koetshuis in Bennekom ging vorig jaar herfst met gasten op ontdekkingstocht door de ‘achtertuin’. Op zoek naar eetbare paddenstoelen en bloemen. ’s Middags werden de producten gebruikt tijdens een mooie lunch.

[/infobox]

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.