Home / Nieuws / JRE-Nederland presenteert vier nieuwe leden

JRE-Nederland presenteert vier nieuwe leden

Nieuwe leden JRE-Nederland

JRE-Nederland is uitgebreid met vier nieuwe leden. Door de toetreding van de nieuwkomers telt de restaurantvereniging nu 41 aangesloten eetgelegenheden. ‘Hun passie, creativiteit en vakmanschap versterken ons netwerk en brengen nieuwe energie voor zowel onze leden als onze gasten’, aldus voorzitter Bjorn Massop.

Eerste nieuw lid is restaurant G7 in Sittard van chef Rik Opstals en gastheer en sommelier Danny Meijers (beiden staat niet op de foto). De eetgelegenheid is gevestigd in het historische Gruizenkerkje uit 1634.

Het interieur is een ‘prachtige combinatie van oude kerkelementen en luxe comfort van nu’. Met authentieke messing kroonluchters, maar ook een moderne bar met daarachter een monumentale kansel.

Holsterhof

Ook Kaj Landman en Lissa Landman-ten Berge (links op de foto) hebben zich met Holsterhof in Posterholt aangesloten bij JRE-Nederland. Hun restaurant begon als een eenvoudige stop voor fietsers, maar is inmiddels uitgegroeid tot een fine dining-bestemming die draait om verfijnde smaken, streekproducten en oprechte gastvrijheid.

De ligging, tegen de Duitse grens en te midden van het Limburgse platteland, speelt een essentiële rol in de keuken. Met duurzaamheid als een speerpunt in de bedrijfsvoering.

De Ölliemölle

Derde nieuwkomer is Éclusier in Bloemendaal van ondernemers Yorick de Groot en Michelle Leone (foto midden). De eigenaren richten zich met hun zaak op gasten die houden van detail, smaak en aandachtvolle maar ontspannen service.

Laatste nieuwe lid is De Ölliemölle in Borculo van Roel Sieverink en Kim Blaauw (rechts op de foto). De twee zijn sinds september 2022 eigenaar van de eetgelegenheid, die is gevestigd in een eeuwenoude watermolen, en met een terras aan het water van de Berkel.

ChefsFriends wordt mede mogelijk gemaakt door ‘De vrienden van…’:
Kesbeke Fijne Tafelzuren
Kaasfort Amsterdam
Chaîne des Rôtisseurs
Nice to Meat
Schmidt Zeevis
la Fève chocolade en desserts
Mr. Henry’s 0,00%
De WijnGoeroe
WTOL Academy
R & R media en advies
Ook vriend worden? Stuur een e-mail naar richard@chefsfriends.nl of rik@chefsfriends.nl.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.