Home / Nieuws / Jean Luc Etienne nieuwe sommelier restaurant Parkheuvel Rotterdam

Jean Luc Etienne nieuwe sommelier restaurant Parkheuvel Rotterdam

Jean Luc Etienne is de nieuwe restaurantmanager en sommelier van tweesterrenrestaurant Parkheuvel in Rotterdam. ‘Ik zit hier helemaal op mijn plek’, aldus de Hagenaar, die samen met chef-kok en eigenaar Erik van Loo een nieuw team vormt. De afgelopen zes maanden werkte hij in de Maasstad voor FG Restaurant.

De 44-jarige Jean Luc Etienne werkt al 25 jaar in de horeca. Op zijn cv onder andere restaurants in Amsterdam en Voorburg. Het afgelopen jaar werkte hij voor het tweesterrenrestaurant van François Geurds.

Restaurantmanager
‘Bij Parkheuvel mag ik met prachtige producten werken’, aldus de nieuwe restaurantmanager en sommelier. ‘Gasten komen hier echt voor een avondje uit. Ik vind het heerlijk om hen gelukkig te maken, daar kan ik echt van genieten.’

Champagne
De eerste door Jean Luc gekozen wijn op de nieuwe menukaart van Parkheuvel is de Brut Natuur Champagne. Een champagne waaraan geen suikers zijn toegevoegd, waardoor deze droger is dan normaal. ‘Het past heel mooi bij de gerechten die we serveren, zoals bijvoorbeeld oesters.

Michelin
Restaurant Parkheuvel van Erik van Loo is gelegen in Het Park, in het bezit van twee Michelinsterren en aangesloten bij Les Patrons Cuisiniers.

[infobox title=’Smaken, signatuur en Rotterdam’]Erik van Loo staat sinds 2006 aan het roer van restaurant Parkheuvel. In deze video spreekt hij ober zijn smaken, zijn signatuur en de stad Rotterdam. In het gerecht dat omschrijft wie hij is, komen invloeden vanuit de hele wereld samen op het bord. Maar wel op een Parkheuvel-manier.

[/infobox]

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.