Home / Nieuws / Foto’s FG Bistro (Rotterdam) van François Geurds

Foto’s FG Bistro (Rotterdam) van François Geurds

Dit zijn ze, de eerste foto’s van FG Bistro. Donderdag 29 september opende het restaurant van topkok François Geurds de deuren in Rotterdam.

Montmartre aan de Maas, zo omschrijft Geurds het restaurant zelf. De zaak heeft grandeur van de betere bistro die je in Frankrijk aantreft, belooft François.

En dat vinden we leuk, zeker ook wanneer een driegangenmenu wordt aangeboden voor 35 euro. Met op de menukaart evergreens als steak tartare, escargots en tarte tatin.

FG Bistro is gevestigd aan de Lloydstraat, niet ver van de Euromast en Schiemond aan de Nieuwe Maas.

‘We zijn niet zo van de beperkingen. We zijn fan van meerdere keukens. De hardlopers uit de Aziatische keuken staan eveneens op de kaart van FG Bistro. Heb jij trek in een bisque d’homard en je vriend(-in) in een tom kha kai hoef je geen kop of munt te leggen, laat staan ruzie te maken. France meets Asia – het is al vaker een gelukkig huwelijk gebleken. Ofwel le meilleur des deux mondes samengepakt in het Rotterdamse Lloydkwartier’, laat François weten op zijn website www.fgbistro.nl.

Afgelopen zomer verhuisde François zijn tweesterrenrestaurant FG Restaurant Rotterdam naar een nieuwe locatie. In de video geeft hij tekst en uitleg hierover.

Foto’s: Angie Moonen Peralta

[infobox title=’Video: FG Restaurant Rotterdam’]

[/infobox]

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.