Home / Nieuws / Foto’s: Elements by Dutchen opent in duinen Terschelling

Foto’s: Elements by Dutchen opent in duinen Terschelling

In de duinen van Terschelling zijn de deuren van Elements by Dutchen officieel geopend. Het hotel ligt direct aan het strand van Formerum en telt zestien kamers en suites, en 25 appartementen die zijn ontworpen in harmonie met de natuur. Zo ziet het eruit!

De architectuur van Elements by Dutchen, onder leiding van Marc Koehler Architects en met interieurontwerp door Hinabaay Interior & Design, ademt rust en ruimte. Het hotel ligt in de duinen en volgt de natuurlijke hoogteverschillen. Daardoor ontstaat vanuit iedere hoek een ander uitzicht.

Landschap

Grote ramen halen het landschap naar binnen en versterken de verbinding met de natuur. Kleuren en materialen zijn geïnspireerd op de elementen aarde, water, vuur en lucht, terwijl zandachtige tinten en natuurlijk texturen de omgeving reflecteren.

Golvende vormen in het interieur weerspiegelen het bewegende water en creëren een serene sfeer. ‘Elke ontwerpbeslissing is genomen met respect voor het landschap’, aldus de initiatiefnemers.

Het hotel beschikt over zestien kamers en suites (prijzen vanaf 195 euro per nacht) en 25 appartementen (vanaf 395 euro voor vier personen) voor minimaal vier en maximaal zes gasten.

Wellness

De wellnessfaciliteiten zijn gerealiseerd in samenwerking met het Nederlandse merk The Tides BrainBodyMind Wellness. Als gast kun je gebruikmaken van een verwarmd binnenzwembad, sauna en stoomcabine, holistische treatments en een buitenterras met uitzicht op de duinen.

Restaurant DÚN

Het inpandige restaurant DÚN draagt de handtekeningen van het succesvolle duo Richard van Oostenbrugge en Thomas Groot, ook bekend van onder andere tweesterrenrestaurant 212 in Amsterdam.

Op de kaart seizoensgebonden gerechten en lokale producten in een warme en uitnodigende setting. Het hart van het hotel, met een terras op het zuiden en uitzicht op de Noordzee. Toegankelijk voor gasten (van het hotel) en de eilandbewoners.

De Wadden

Dutchen biedt moderne vakantiehuizen en villa’s op bijzondere, kleinschalige vakantieparken langs de kust, op de Wadden en bij natuurgebieden. De vakantiehuizen zijn luxueus ingericht, vaak met wellness en waar ook binnen het buitenleven altijd lonkt.

ChefsFriends wordt mede mogelijk gemaakt door ‘De vrienden van…’: Kesbeke Fijne Tafelzuren, Kaasfort AmsterdamChaîne des RôtisseursNice to MeatSchmidt Zeevisla Fève chocolade en desserts, Mr. Henry’s 0,00%, De WijnGoeroe, WTOL Academy en R & R media en advies. Ook vriend worden? Stuur een e-mail naar richard@chefsfriends.nl of rik@chefsfriends.nl.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.