Home / Provincie in de kijker / De favoriete restaurants in Limburg van Camille Oostwegel jr.

De favoriete restaurants in Limburg van Camille Oostwegel jr.

Onder de noemer ‘provincie in de kijker’ vragen we iedere maand een chef of hotelier naar zijn of haar favoriete restaurant in de provincie waarin het bedrijf is gelegen. Om jou te helpen bij het vinden van de verborgen parels. Deze keer Camille Oostwegel jr., van Oostwegel Collections.

Ut Lieuwke in Maastricht

Foto: Facebook

‘Gezellige ambiance met no-nonsens gastvrouw en kundige chef die klassiek Frans kookt.’
www.lieuwke.nl

 

L’Appetito, Pizzeria In ’t Bakhoes in Sint Geertruid

‘Lekkerste pizza in de buurt van Maastricht. Heel leuk om in het bakhoes te zitten en in de open keuken te kijken naar hoe je pizza wordt gemaakt.’
www.lappetito.nl

 

Sushibar Kobe in Maastricht

‘Vriendelijke mensen en Japanse koks die je gerechten bereiden. De beste sushi in Maastricht.’
www.restaurantkobe.com

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.