Home / Nieuws / End of Summer Party bij De Beejekurf in Venray

End of Summer Party bij De Beejekurf in Venray

De start van september betekent ook het begin van de meteorologische herfst. Als je de zomer moet afsluiten, kun je dat het best op een goede manier doen. Met de ‘End of Summer Party’ van restaurant De Beejekurf in Venray bijvoorbeeld, zondag 11 september van 13.00 tot 17.00 uur.

Genieten van zomercocktails, zomerse amuses en hapjes, frisse wijntjes en/of een lekker biertje. Bij De Beejekurf in Venray kun je op zo’n manier de zomer afsluiten.

Mathijs Jacobs
Eigenaar Mathijs Jacobs houdt zondagmiddag 11 september van 13.00 tot 17.00 uur in zijn restaurant zijn ‘End of Summer Party’.

Walking diner
Voor een bedrag van 55 euro all-in geniet je van hapjes (walking diner) en drankjes en de lekkerste ‘summervibes’ van dj Leon.

JRE Nederland
Lijkt het jou wat? Reserveren kan via deze link. De Beejekurf in Venray is aangesloten bij JRE Nederland.

[infobox title=’Chef Mathijs Jacobs’]Mathijs Jacobs van restaurant De Beejekurf is één van de chefs die een signatuurgerecht heeft bereid voor onze camera’s voor de rubriek ‘In de kaart kijken’. In deze video vertelt hij over zijn ‘kreeft, oester en octopus’.

[/infobox]

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.