Home / Provincie in de kijker / De favoriete delicatessenzaken in Limburg van Bart Ausems

De favoriete delicatessenzaken in Limburg van Bart Ausems

Onder de noemer ‘Provincie in de Kijker’ vragen we iedere maand een chef of hotelier naar zijn of haar favoriete delicatessenwinkels in de provincie, waarin het bedrijf is gelegen. Deze keer sterchef Bart Ausems van Tout à Fait in Maastricht.

Puur Aroma – Margraten
‘Herborist Frank Radder heeft een biologische kruidenkwekerij met ontelbaar veel soorten kruiden en bloemen, die wij graag verwerken in onze gerechten. Op zaterdag geopend voor particulieren. Echt een aanrader om eens te bezoeken.’
Puuraroma.com

Eyserhalte – Eys
‘Een paradijs voor liefhebbers van delicatessen, groenten en fruit. En alles streekgebonden.’
Eyserhalte.nl

Bemelerhof – Maastricht
‘Traditionele fruitboerderij verstopt tussen de heuvels van Zuid-Limburg. Van de oogst worden de lekkerste sappen en wijnen gemaakt.’
Bemeler-hof.nl

Bakkerij Koos – Valkenburg aan de Geul
‘Bakker Koos bakt zijn desembroden in Valkenburg aan de Geul, maar heeft ook een winkel in Maastricht.’
Broodvankoos.nl

Gelateria Luna Rossa – Maastricht
‘Ambachtelijk ijs gemaakt door Huub Biro. Prachtig opgemaakte bakken, een lust voor het oog. Luna Rossa is geopend van ongeveer half maar tot en met ongeveer half oktober. Ze hebben twee zaken, één op het Onze Lieve Vrouwenplein en één in stadsdeel Wyck.’

ChefsFriends wordt mede mogelijk gemaakt door ‘De vrienden van…’: WTOL-Academy.nl , Kesbeke Fijne TafelzurenBourgondisch LifestyleChaîne des RôtisseursNice to MeatLaurent Smedts ImportReitsma Seafood en R&R media en advies. Ook vriend worden? Stuur een e-mail naar rik@chefsfriends.nl.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.