Home / Nieuws / Cupido op Valentijnsdag in de keuken van Floris Rotterdam

Cupido op Valentijnsdag in de keuken van Floris Rotterdam

In restaurant In de keuken van Floris in Rotterdam heeft Cupido het zondag 14 februari voor het zeggen. Op de dag van de liefde wordt vanaf 18.30 uur een zesgangenmenu all-in geserveerd met daarin onder andere platte Zeeuwse oester, scheermes, kokkel, duif, coquille en ganzenlever.

Valentijnsdag 2016 is In de keuken van Cupido geopend, zo laat Floris Versluijs weten, eigenaar van In de keuken van Floris.

Champagne
Wie die avond culinair wil genieten, kan vanaf 18.30 uur terecht aan de Honingerdijk in Rotterdam voor een zesgangenmenu inclusief glas champagne, wijnarrangement en koffie of thee.

All-in
De all-inprijs per persoon bedraagt 105 euro. Uit te breiden met een driedelige rosé-Champagne proeverij voor 6 euro en een kaasselectie voor het dessert voor 8,50 euro.

In het Valentijnmenu onder andere platte Zeeuwse oester, scheermes, kokkel, duif, coquille, ganzenlever, krab en truffel.

Over het wijnarrangement zegt Floris: ‘Zoals gebruikelijk zuiver, gevarieerd en spannend.’ Reserveren kan via deze link.

Doe het zelf-pakket
Wil je wel romantisch dineren, maar liever thuis? Voor thuisblijvers heeft Floris een ‘Valentijn doe het zelf-pakket’.

Dit pakket bevat één fles Blanc de Noir (een blanke champagne van rode druiven) van het huis Carpentier, twee champagneglazen, twee rode rozen om de blaadjes uit te strooien en een bon die recht geeft op 10 procent korting bij een diner bij In de keuken van Floris.

Voor 34,50 euro te bestellen door het sturen van een mail naar info@indekeukenvanfloris.nl. Geef daarbij aan of je het zelf komt ophalen of dat je het wilt laten bezorgen.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.