Home / Nieuws / Atelier JAQ breidt op kunstenaars geïnspireerde dinershow uit

Atelier JAQ breidt op kunstenaars geïnspireerde dinershow uit

SevenPaintings The Art of Dining JAQ Hilton Rotterdam
SevenPaintings

Atelier JAQ in Hilton Rotterdam breidt de dinershow SevenPaintings uit. Tot voor kort konden gasten enkel op vrijdag en zaterdag aanschuiven voor het uit zeven gangen bestaande menu, waarin kunst, technologie en gastronomie worden verweven. Daar wordt nu de donderdagavond aan toegevoegd.

SevenPaintings van The Art of Dining combineert kunst, technologie en gastronomie in een tweeënhalf uur durende beleving, waarbij zeven gangen geïnspireerd zijn op meesterwerken van Picasso, Michelangelo, Banksky, Jackson Pollock, Andy Warhol, Dalí en Vincent van Gogh.

Hilton Rotterdam

Gasten luisteren naar fascinerende verhalen en schilderen zelf mee, terwijl ze genieten van verfijnde gerechten die zijn afgestemd op het land van herkomst van de kunstenaar.

Na succesvolle edities in onder andere München, Hongkong en Dubai is SevenPaintings nu neergestreken in Nederland. Atelier JAQ in hotel Hilton Rotterdam is de enige locatie in ons land waar de show wordt gehost.

De prijs is vanaf 149 euro per persoon en de show wordt in het Engels gegeven. Voor vegetarische bezoekers en kinderen wordt een apart menu samengesteld. Tot voor kort was de dinershow enkel te reserveren op vrijdag en zaterdag. Vanwege de grote vraag is daar nu de donderdagavond aan toegevoegd.

ChefsFriends wordt mede mogelijk gemaakt door ‘De vrienden van…’: Kesbeke Fijne Tafelzuren, Kaasfort AmsterdamChaîne des RôtisseursNice to MeatSchmidt Zeevisla Fève chocolade en desserts, Mr. Henry’s 0,00%, De WijnGoeroe, WTOL Academy en R & R media en advies. Ook vriend worden? Stuur een e-mail naar richard@chefsfriends.nl of rik@chefsfriends.nl.

Lees verder

Schrijf je in en mis niets!

Ontvang gratis onze inspiratiemail in je mailbox en mis niets!

De beste recepten van onze beste chefs

De beste chefs delen hun beste gerechten in onze recepturenbank. En nu denk je wellicht: die kan ik toch niet maken. Jawel hoor. De ingrediënten en benodigde apparatuur zijn afgestemd op de thuiskok, die in zijn eigen keuken graag bakt, grilt en stoomt.

De recepturenbank is gevuld met gerechten van diverse sterrenkoks, maar toegankelijk gemaakt voor de hobbykok. Lekker thuis koken met recepten van Martin, Michel en Hans.

Kijk rond in onze showroom

Onze showroom is gevuld met de leukste en lekkerste producten en diensten. Je kunt er terecht voor aanbiedingen, smakelijke kortingen en andere voordelen.

Snuffel er eens rond en laat je inspireren. Als cadeau voor jezelf of om anderen mee te verrassen.

showroom bonbons

© Copyright ChefsFriends.nl – Een activiteit van R & R media en advies.